Animacje dla nastolatków

Tej grupie sprostać najtrudniej! Wysokie wymagania obligują do specjalnego podejścia i nie sztandarowej oferty. Przedstawiamy nasze topowe pomysły:

DYSKOTEKA NASTOLATKA

Prawdziwe muzyczne szaleństwo. Na dyskotece będzie czekał na Was DJ i karaoke, które zapewnią Wam cudowną zabawę i dużo śmiechu! Playlista uświetniająca imprezę będzie przygotowana według wymagań i preferencji jubilata, zaś animatorzy prowadzą układy taneczne oraz oferują ogrom czasu na tańce!

TOP MODEL

To nasza druga topowa propozycja zabawy. Urodziny prowadzone w asyście wizażystek i animatorek, które będą u gości dbały o:

  • Makijaże
  • Brokatowe tatuaże
  • Charakteryzację

To jednak nie wszystko! Zapewniamy także:

  • Warsztaty pięknego chodzenia i autoprezentacji
  • Pokaz mody

PODCHODY I INNE GRY TERENOWE I FABULARNE

W miesiącach letnich zapraszamy na organizację gier terenowych, które wzbudzą wiele emocji oraz w pełni zaangażują gości! Gra terenowa gwarantuje świetną zabawę na świeżym powietrzu, poruszanie się w przestrzeni przyrody oraz bliższe spotkanie z naturą. Gry terenowe i podchody realizujemy według rozmaitych scenariuszy!

Jak wyglądają przykładowe podchody?

Zabawa ta polega na szukaniu siebie po znakach, które zostawiono. W zabawie uczestniczy grupa osób podzielona na dwie drużyny. Pierwsza drużyna to uciekający, zaś druga to wyruszający w teren i pozostawiająca za sobą ślady. Drużyna szukającą wyrusza po 20 minutach od grupy pierwszej i ma za zadanie odnaleźć, a co najważniejsze rozwiązać, wszystkie zadania pozostawione przez uciekających. Kiedy te zostaną rozwiązane wygrywa drużyna uciekająca, a jeśli drużyna uciekająca nie sprosta, wtedy wygrywa grupa uciekająca. Sprawdź czy jesteś gotowy i uda Ci się wygrać! 

Animatorzy

Animatorzy
Świeradowska 47
02-662 Warszawa
Polska

Animatorzy

pon. - pt. 10:00 - 19:00

Animatorzy

Warszawa +48 (22) 247 86 45 
+48 503 340 400

Śląsk, Kraków, Wrocław i Opole +48 530 340 600

Realizujemy zlecenia na terenie całej Polski