Organizowane przez nas szkolenia na animatorów prowadzą aktorzy-animatorzy praktycy

którzy od lat pracujący z dziećmi, gośćmi hotelowymi i biur podróży, organizują pikniki i zabawy oraz prowadzą szkolenia dla animatorów. Szkolenia organizowane są zarówno dla osób chcących zostać animatorami, jak i dla osób, które w fachu chcą się podszkolić.

Jakie korzyści otrzymuje biuro podróży lub hotel?

Zapraszamy menagerów i dyrektorów zarówno hoteli, jak i biur podróży na bierne uczestnictwo w naszych szkoleniach – dzięki temu będziesz mógł wyłowić talent aktorsko-animacyjny, który potencjalnie może zostać Twoim pracownikiem. Prowadzimy także outsourcing szkoleń, co oznacza brak kosztów związanych z przeszkoleniem instruktorów/profesjonalnej kadry.

  • Ciągle nowi kursanci to otwarta możliwość nowej rekrutacji
  • Podnoszenie jakości pracy zatrudnionych już animatorów
  • Szkolenia zawsze dostosowane są do konkretnych potrzeb i kultury organizacyjnej biura podróży czy hotelu
  • Przewaga w stosunku do innych firm, które nie szkolą swoich animatorów.

Jakie korzyści ponosisz jako uczestnik?

Animator to nowy, co raz bardziej pożądany, zawód na rynku pracy. Dzięki naszym szkoleniom otrzymujesz szansę zdobycia atrakcyjnej pracy, w której nie doznasz nawet chwili nudy czy rutyny. Bycie animatorem to ciągłe stawianie sobie nowych wyzwań, które dają ogrom satysfakcji i samorealizacji. Dajemy Ci możliwość pracy w najlepszych biurach podróży oraz najsławniejszych hotelach, dzięki poznasz wielu ludzi, będziesz podróżował, a Twoja praca będzie jedną wielką zabawą. Kończąc takie szkolenie otrzymasz certyfikat ukończenia Szkoły Animatora oraz zaświadczenia o ukończeniu kursów wychowawcy kolonijnego.

Cel szkoleń:

> Dostarczenie kursantom niezbędnej wiedzy i umiejętności potrzebnych do zostania animatorem.
Podnoszenie jakości pracy animatorów w firmie.
Wyszukiwanie talentów animacyjnych – przyszłych pracowników biur podróży.

organizacja imprez dla dzieci Warszawa

Tematy szkoleń dla Animatorów:

1.Gry i zabawy - sprawdzone pomysły dla małych i dużych grup.

Ta tematyka szkolenia pozwoli dowiedzieć się wszystkiego na temat tradycyjnych oraz nowoczesnych, najbardziej zwariowanych pomysłów na zabawy animacyjne. Opowiedzą o tym, jak zorganizować idealną grę proponując rozwiązania dopasowane do liczebności oraz charakteru grupy.

2. Emisja głosu dla nauczycieli i animatorów.

Zapraszamy na warsztaty z emisji głosu przeznaczonych zarówno dla animatorów, jak i nauczycieli. Na warsztatach dowiedzą się Państwo m.in. w jaki sposób modulować głos, jak mówić czysto i wyraźnie.

3. „Mikrofon bez tajemnic", czyli wszystko o wystąpieniach publicznych animatora.

Podczas szkolenia omawiamy techniki modulacji głosu, które pozwolą nam uzyskać odpowiednie brzmienie. Trenerzy udzielą również cennych wskazówek na temat wystąpień publicznych i poradzą, jak pokonać związany z nimi stres.

4. Team building nie tylko dla dorosłych - sprawdzone pomysły na zabawę w plenerze oraz wewnątrz budynku.

Warsztaty te mają na celu pokazać, jak zintegrować nieco młodszych uczestników. Zaprezentujemy Wam sprawdzone pomysły dla różnych grup wiekowych oraz różnych zainteresowań dzieciaków.

5. Malowanie buziek i balonowe kreacje.

Malowanie buziek oraz balonowe zwierzątka to zawsze największa atrakcja wśród dzieci na każdej imprezie. Warsztaty, które Państwu oferujemy mają na celu intensywną naukę obu technik. Szkolenie to szczególnie polecamy każdemu, kto swoją pracę wiąże z zawodem animatora, opiekunem w świetlicy czy nauczycielem początkowym. Gwarantujemy dużo praktyki, konkretne przykłady oraz pracę na profesjonalnych produktach.

6. Przebojowe urodziny, czyli vademecum animatora przyjęć urodzinowych dla dzieci.

Pokażemy jak zorganizować udaną imprezę urodzinową, opowiemy o naszych scenariuszach tematycznych, pokażemy jak dopasować program animacji do wieku uczestników, tak by zapewnić dobrą zabawę naszemu solenizantowi i wszystkim zaproszonym gościom.

7. Animator Czasu Wolnego.

Dzięki naszemu szkoleniu na Animatora Czasu Wolnego poznasz warsztat animacji oraz obowiązki i zadania, które na Ciebie czekają, ale przede wszystkim nauczysz się profesjonalnie animować. Jeżeli lubisz zachęcać ludzi do zabawy i czujesz się idealnie w roli prowadzącego to to szkolenie jest dla Ciebie stworzone – dzięki nam nauczysz się prowadzić aqua aerobic, wieczorne karaoke czy poranny stretching? Zapewnij sobie pracę na najbliższe wakacje wśród ludzi pełnych energii oraz pośród słońca i piasku!

Animatorzy

Animatorzy
Świeradowska 47
02-662 Warszawa
Polska

Animatorzy

pon. - pt. 10:00 - 19:00

Animatorzy

Warszawa +48 (22) 247 86 45 
+48 503 340 400

Śląsk, Kraków, Wrocław i Opole +48 530 340 600

Realizujemy zlecenia na terenie całej Polski